Статті

Спільне відвідування спеціальної дільниці з громадським омбудсменом з виборчих прав ВГО «Опора»

Деталі
Дата публікації: Четвер, 21 березня 2019, 18:21
Share

2

У зв’язку з проведенням 31 березня поточного року виборів Президента України система безоплатної вторинної правової допомоги долучається до проведення інформаційної кампанії «Я маю право голосу» в рамках реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України та Коородинаційного центру з надання правової допомоги «Я МАЮ ПРАВО».

3

Заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук разом із завідувачем кафедри кримінального права та кримінології Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», членом окружної виборчої комісії ТВО №83 по виборах Президента України Віталієм Юрчишином та громадським омбудсменом з виборчих прав Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА» Зоряном Пілянським за згодою членів ДВК взяли участь в робочому засіданні виборчої комісії, яка створена при Державній установі «Івано-Франківська установа виконання покарань №12».

4

Фахівці надали членам дільничної виборчої комісії правові роз’яснення та консультації щодо забезпечення прав участі в день виборів, 31березня 2019 року, як клієнтам установи, так і самим членам комісії, через механізми зміни місця голосування, можливості участі членів громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА», інших спостерігачів, в т.ч. міжнародних, у спостереженні за процесом голосування на дільниці.

5

На завершення зустрічі Володимир Ковальчук поширив матеріали по інформаційній кампанії «Я маю право голосу!», з яких можна дізнатися «Як проголосувати за місцем перебування», «Пам’ятка виборцю», «Вибори без порушень».

6


 

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)