Статті

Зустріч з молоддю фахівців БПД

Деталі

2

У приміщенні Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери в Івано-Франківську відбулося засідання круглого столу на тему «Євроатлантична інтеграція України: перспективи і виклики».

Ініціювали його проведення представники Наукового інформаційно-аналітичного центру НАТО Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

3

4

4 квітня НАТО відзначає 70-річчя з часу заснування. Тож даний захід присвятили інформуванню громадськості краю та молоді Івано-Франківщини про необхідність євроатлантичної інтеграції України.

5

«Перспективи вступу держави в НАТО сприяють збереженню національного суверенітету, територіальної цілісності країни. Все це на сьогодні може гарантувати лише участь України у Північноатлантичному альянсі. Серед викликів наближення до міжнародної системи безпеки є проведення ключових реформ в Україні, зокрема, демократизація, розподіл гілок влади, пріоритет права, формування правової держави, утвердження ринкової економіки, гарантії прав і свобод громадян та громадська підтримка євроатлантичної інтеграції», ˗ наголосив заступник директора Наукового інформаційно-аналітичного центру НАТО Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Доцяк.

6

В обговоренні заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук подякував завідувачу кафедри політології факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Василю Климончуку та директору Центру патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери Галині Савченко за змістовну дискусію. Він наголосив, що Україна, як найбільша європейська держава, зобов’язана вступати в НАТО. Тому задекларована перспектива Євроатлантичного співробітництва можлива лише у свідомої молоді, яка прийде на свої виборчі дільниці, під час другого туру президентських виборів, та проголосує за майбутнє України. Оскільки кожен голос є важливий, особливо тут, на західноукраїнських областях, де явка виборців завжди була високою.

7


 

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)