Статті

Правова освіта у місцях несвободи

Деталі

2

3

Із метою подальшої реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», який впроваджується Мінітерством юстиції України спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук разом з громадським омбудсменом з виборчих прав Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа ОПОРА» Зоряном Пілянським зустрілися зі заступником начальника Державної установа «Коломийська виправна колонія №41» Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Сергієм Чорним та головою спеціальної дільничної виборчої комісії № 260411 Територіального виборчого округу № 88 Галиною Дундяк.

4

5

На зустрічі присутні обговорили питання порядку голосування на виборах в установі виконання покарань, облаштування виборчих дільниць, уточнення списків виборців, заповнення бюлетенів. Володимир Ковальчук нагадав присутнім, що на Прикарпатті працюють три місцеві центри безоплатної вторинної правової допомоги. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги надає доступ до такої допомоги у кримінальних справах затриманим, підозрюваним, обвинуваченим, засудженим. Відповідно до п. 7 ч.1 ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» особи, засуджені до позбавлення волі є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу. Для її отримання засудженому необхідно звернутись з письмовим зверненням через адміністрацію місця ув’язнення до Регіонального центру про надання безоплатної вторинної правової допомоги. Після отримання повної інформації Регіональний центр приймає рішення щодо призначення захисника.

6

У ході правопросвітницького заходу розповсюджено інформаційні матеріали, зокрема плакати, буклети та брошури щодо системи безоплатної правової допомоги, всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО».

7


 

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)