Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано – Франківській області шукає фахівців

Деталі

Фахівець з питань забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів:

- начальник вiддiлу забезпечення якостi правової допомоги та пiдвищення кваліфікації її надавачів

 

кваліфікаційні вимоги: вiльно володiє державною мовою; має вищу юридичну освiту; має право на заняття адвокатською дiяльнiстю та стаж активної адвокатської дiяльностi не менше трьох років; протягом трьох останнiх рокiв не притягувалася як адвокат до дисциплiнарної відповідальності; не входить до складу дисциплiнарної палати квалiфiкацiйно-дисциплiнарної комiсiї адвокатури або комiсії з оцінювання якостi, повноти та свосчасностi надання адвокатами безоплатної правової допомоги; не залучена до надання безоплатної вторинної правової допомоги за контрактом (договором) з вiдповiдним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги; має навички роботи на комп’ютерi, достатнi для самостiйного створення текстових документiв, таблиць, презентацiй, використання правових довідкових систем та мережi iнтернет.

Претендентам потрібно надіслати резюме та супровідний лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Відібрані за результатами опрацювання резюме та супровідних листів претенденти будуть запрошені для проходження скайп-інтерв’ю, які здійснюватимуться членами комісії.

Запрошуємо взяти участь у інтерв’юванні та долучитися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні!