Деталі

22414733 1477999285626754 818702200 n9 жовтня 2017 року з нагоди Дня юриста в Івано-Франківську відбувся благодійний аукціон для студентів-правників «Кавування з юристом». Захід організував Університет права імені Короля Данила. Участь в ньому взяв заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук.

Володимир Ковальчук розповів студентам про те, як в області забезпечується надання безоплатної правової допомоги. Він ознайомив учасників із особливостями роботи регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також бюро правової допомоги. «Безоплатна правова допомога – це надважливий соціальний проект для України. Закон – один для всіх, і всі громадяни мають право на захист» - зазначив він.

Говорив заступник директора регіонального центру і про те, хто може отримати безоплатну правову допомогу та що для цього потрібно.

Володимир Ковальчук розповів молодим правникам і про специфіку роботи працівників бюро правової допомоги населених пунктах області. Часто вони є молодими правниками, які розпочали свій професійний шлях у системі БПД. Також він запропонував студентам можливість проходження стажування чи виробничої (переддипломної) практики у регіональному та трьох місцевих центрів з надання БППД Прикарпаття.

Заступник директора регіонального центру розповів студентам про просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», основною метою якого є формування нової правової свідомості через інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Важливо! Усі кошти, отримані з аукціону, організатори (студентська рада університету) заходу вирішили передати на лікування студентки цього навчального закладу Юлії Дмитренок, якій встановлено діагноз – гостра лейкемія.

Запрошуємо усіх небайдужих приєднатися до цієї ініціативи!

Номер карткового рахунку для перерахування коштів на лікування Юлії (ПриватБанк): 4149 4996 4328 8978

Одержувач: Дмитренок Ірина Богданівна (мама Юлії)

Номер телефону мами Юлії: +38 050 222 81 44


 

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)