Про особливості дотримання адвокатами системи БПД стандартів якості обговорювали на Івано-Франківщині

Деталі

1В Івано-Франківську 30 жовтня задля покращення якості надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіональний центр з надання БВПД в області провів семінар для адвокатів, які співпрацюють зі системою безоплатної правової допомоги.

 

 

 

 

2

Зустріч відбувалася у залі засідань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області. З привітальним словом звернувся заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в області Володимир Ковальчук, який наголосив на важливості заходу, оскільки постійна комунікація з адвокатами – запорука ефективної роботи безоплатної вторинної правової допомоги.

3

Начальник філії державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Оксана Устимчук виступила з висвітленням питання про участь адвоката у складанні досудової доповіді та при призначенні пробаційних програм. Начальник філії зазначила: «Спільне завдання органів пробації та захисників – забезпечити дотримання права обвинуваченого на участь у складанні досудової доповіді та надання йому можливості розповісти суду свою історію».

4

5

Щодо порядку надання засудженим побачень та телефонних розмов із родичами, адвокатами та іншими особами в установі виконання покарань ознайомив заступник начальника Державної установи «Установа виконання покарань №12» Іван Гурик. Він зауважив, що засуджений має право під час засідання дисциплінарної комісії запросити адвоката. З учасниками семінару вівся конструктивний діалог та всі зауваження адвокатів будуть враховані у подальшій роботі.

6

7

Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення якості її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, адвокат Мирослава Аннюк наголосила, що стандарти якості розроблені й впроваджені з метою своєчасного та якісного надання в необхідному обсязі безоплатної правової допомоги. Вона акцентувала на обов’язковому дотриманні стандартів адвокатами при наданні ними правової допомоги. «Дотримання вище зазначених Стандартів унеможливлює виникнення конфлікту інтересів, допомагає адвокату в здійсненні ним захисту прав, свобод та законних інтересів суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу», ˗ сказала Мирослава Аннюк.

8

9

На завершення семінару начальник відділу контрактно-договірної роботи, фінансів та бухгалтерського обліку Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області Віктор Кирик повідомив про актуальний стан оплати надання БВПД в 2018 році.

У роботі семінару також брав участь начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Микола Станіщук

10


 

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)