Про особливості адвокатської діяльності говорили на Івано-Франківщині

Деталі

1На запрошення Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області спільно з Радою адвокатів області 29 листопада керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової роботи взяло участь у круглому столі, присвяченому обговоренню професійної таємниці адвоката (лікарської, банківської, нотаріальної, захист персональних даних).

У круглому столі на тему «Робота адвоката з урахуванням норм професійної таємниці» взяли участь близько п’ятдесяти правників: адвокати та науковці, практикуючі юристи, фахівці системи БПД.

2

Відкриваючи семінар, учасників привітали Вікторія Кузик, голова відділення АПУ в Івано-Франківській області та Світлана Петрова, голова Ради адвокатів  області.

3

У центрі уваги учасників-адвокатів сертифікованого круглого столу Івано-Франківського відділення АПУ та Ради адвокатів області стали питання нотаріальної таємниці та вчинення нотаріальних дій.

4

Впродовж трьох годин активної дискусії учасники круглого столу обговорювали роботу адвоката з урахуванням норм захисту лікарської таємниці, теоретичні і практичні аспекти збереження та розкриття інформації, що становлять банківську таємницю, дотримання нотаріальної таємниці та принципи захисту персональних даних, принципи обробки, безпека та відповідальність.

5

На непрості практичні питання учасників зустрічі відповідала начальник відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції в області Романна Бунчак.

У дискусії заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук акцентував на важливості взаємодії органів адвокатського самоврядування зі  системою БПД, органами юстиції, громадськими правничими організаціями. Він також поінформував присутніх про проведення з 3 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів , які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.  Начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення якості її надавачів Регіонального центру, адвокат Мирослава Аннюк ознайомила учасників круглого столу з умовами конкурсу та наголосила, що участь можуть брати адвокати, відомості про яких внесені до Єдиного реєстру адвокатів України.

6

У якості доповідачів на заході також виступили Ігор Тинів, адвокат, секретар Ради адвокатів області; Ольга Зозуляк, доктор юридичних наук, доцент кафедри цивільного права Навчально-наукового юридичнго інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; Мирослав Бойчук, адвокат, член Ради адвокатів Івано-Франківської області.

7

За результатами заходу усім адвокатам буде вручено сертифікати відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатами, затвердженого Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури.

8


 

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)