У адвокатів професійне свято

Деталі

1У конференц-залі готелю «Надія» 19 грудня керівництво Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області взяло участь у святкуванні професійного свята – Дня адвокатури, яке організували й провели Рада адвокатів області.

2

3

Голова Ради адвокатів Івано-Франківській області Світлана Петрова розпочала урочисте зібрання та від імені Національної асоціації адвокатів України нагородила відзнаками й подяками як досвідчених і відомих адвокатів Прикарпаття, так молодих та перспективних юристів.

4

5

Начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Микола Станіщук привітав присутніх та сказав: «Бажаємо щастя, здоров'я, родинного тепла, благополуччя, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі забезпечення правопорядку в незалежній Україні. Нехай здійсняться найзаповітніші мрії. Хай у ваших оселях завжди буде мир та злагода!» Він також нагородив адвокатів відзнаками юстиції Прикарпаття.

6

7

8

З привітальним словом виступив та нагородив відзнаками міського голови Івано-Франківська його заступник Олександр Левицький. Він зазначив: «Ви ті, хто творить чудо і, як останній шанс, захищаєте нас. Бажаємо, щоб ви завжди відчували затребуваність себе, як професіоналів».

9

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук привітав колег з професійним святом. «На сьогодні на території Івано-Франківщини в системі безоплатної правової допомоги працює більше 160 адвокатів регіону. Нелегка місія з відстоювання справедливості вимагає від адвоката високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей. Від усієї душі бажаю Вам невичерпної енергії та оптимізму, міцного здоров'я, душевного тепла і родинного затишку», – сказав він, розпочавши нагороджувати адвокатів, які тісно співпрацюють зі системою БПД на Прикарпатті.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток системи безоплатної правової допомоги та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури Координаційним центром з надання правової допомоги Міністерства юстиції України нагородили заохочувальними відзнаками центру – Подяками Координаційного центру з надання правової допомоги адвокатів:

Ірину Вань

Світлану Жидецьку

Романа Микитюка

Оксану Міськів

Оксану Осудар

Світлану Ткачишин

10

11

12

13

14

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу захисту прав і свобод громадян, активну участь у розбудові системи безоплатної правової допомоги та з нагоди відзначення професійного свята – Дня адвокатури нагородили заохочувальною відзнакою Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області – подякою:

Леоніда Бортника

Володимира Бульбу

Уляну Василик

Івана Григорука

Артура Дороніна

Іванну Дубіцьку

Віталія Керницького

Івана Микитюка

Павла Синишина

Тетяну Ткачук

Івана Шидзінського

15

16

17

Голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури області Руслан Попадинець побажав присутнім успіхів у нелегкій справі захисту конституційних прав і свобод громадян та відзначив грамотами та подяками.

18

19

20

За активну участь у розбудові системи безоплатної вторинної правової допомоги, сумлінну працю по захисту прав громадян та з нагоди професійного свята – Дня адвокатури Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області нагородило директора Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в області, адвоката Михайла Євчука Грамотою.

21

22


 

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)