Участь у прямому ефірі в радіопередачі «Тема дня. Радіовимір. Прикарпаття перед виборами до парламенту»

Деталі

1На обласному радіо «Карпати» філії ПАТ «НСТУ» «Івано-Франківської регіональної дирекції» ТРК «Карпати» 27 червня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук разом з головою Івано-Франківської обласної організації «Комітет виборців України» Максимом Лисюком взяли участь в інформаційно-аналітичні передачі «Тема дня:Радіовимір. Прикарпаття перед виборами до парламенту».

2

3

Які порушення законодавства під час виборчої агітації зафіксували спостерігачі на Прикарпатті? Як скористатися своїм правом голосувати на позачергових парламентських виборах? Яка відповідальність за порушення виборчого законодавства?

4

Про це журналістка Любов Крайня розмовляла у «Темі дня. Радіовимір» з Володимиром Ковальчуком, заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області та головою Івано-Франківської обласної організації «Комітет виборців України» Максимом Лисюком.

5

Відеозапис прямого ефіру можна переглянути тут


 

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)