Участь фахівчині Регіонального центру в семінарі щодо домашнього та гендерно-обумовленого насилля

Деталі

1

У рамках співпраці з партнерами системи БПД 30 липня начальник відділу забезпечення якості та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Мирослава Аннюк прийняла участь у теоретично-практичному семінарі з питань домашнього та гендерно-обумовленого насилля.

 

 

2

Захід проводився за ініціативи Управління Верховного Комісара ООН в Україні у співпраці з громадською організацією «Родина Кольпінга на Прикарпатті».

3

Мирослава Аннюк ознайомила присутніх з видами правової допомоги, які надаються особам, що потерпають від домашнього насильства. Вона наголосила, що такого виду допомога надається центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області безкоштовно.

4

Фахівець системи безоплатної правової допомоги зазначила, що підвищення рівня обізнаності громадян забезпечує принцип нульової толерантності до насильства на рівні громади й у суспільстві в цілому.

5

 


Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)