Діалог між обласною владою та Радою профспілок за участі системи БПД

Деталі

1

 Щодо подальшої співпраці між обласною владою та Радою профспілок за участі фахівців системи безоплатної правової допомоги 25 вересня обговорювали на робочій зустрічі в Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

 

 

2

На нараді обговорювали питання включення представників профспілок у колегії, комітети та комісії при облдержадміністрації, департаментах та службах, заборгованості по заробітній платі та шляхи її ліквідації, працевлаштування працівників у зв’язку з реформами в освіті, медицині та державній службі, легалізації заробітної плати, сприяння діяльності профспілок при створенні ОТГ, налагодження співпраці з профспілками щодо надання правової допомоги для захисту їхніх прав та інтересів через Регіональний та місцеві центри надання безоплатної вторинної правової допомоги.

34

«Діалог, який сьогодні відбувся з представниками профспілок області, є вкрай важливим з огляду на те, що допомагає розуміти реальну ситуацію, яка склалася сьогодні на підприємствах області. Хочу підкреслити, що облдержадміністрація стоїть на захисті інтересів людей і надаватиме сприяння профспілкам у захисті інтересів трудових колективів, які вони представляють», ˗ підсумував голова Івано-Франківської бласної державної адміністрації Денис Шмигаль.

56

За словами голови Ради профспілок області Ігоря Басюка, правова освіта, консультації та допомога у цивільних і адміністративних справах, захист у кримінальних провадженнях є важливими питаннями в діяльності профспілок. Отож, захист прав профспілчан через забезпечення рівного доступу до правової інформації і правосуддя, надання правових на робочій зустрічі стимулом, що зараз профспілки стали партнерами Регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

7

На робочій зустрічі були присутні заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової роботи в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук та директор Івано-Франківського міського центру з надання БВПД Віталій Стусяк.

8

 


Нагадуємо, що центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:         Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)